Szomolya - Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. október 06. kedd, 07:29
Mezőnyárád  felnőtt csapata a bajnokság soron következő fordulójában 2015. szeptember 27-én, vasárnap Szomolya otthonába utazott. A találkozó 16 órakor vette kezdetét.
Az első félidőben a két csapat felváltva alakított ki helyzeteket, azonban a vezetést jelentő találatot egyik együttesnek sem sikerült megszereznie.
Az első félidő 0-0-ás állás mellett ért véget, így a második 45 percben egyenlő eséllyel kezdhették meg a csapatok.
A 47. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és mutatta fel Cseh Tamásnak.

Az 51. percben született meg a mérkőzésen az első találat, a szomolyaiak szereztek vezetést Horváth Rudolf révén.
Az 53. percben máris két gólosra nőtt a hazaiak előnye, Bódi Richárd szerzett gólt csapatának, így 2-0 lett az állás.
A 63. percben megszületetett a harmadik szomolyai gól is, ismét Bódi Richárd volt eredményes, így 3-0 lett az eredmény.
A 66. percben Bódi Richárd  talált be ismét a mezőnyárádi  kapuba, így 4-0 lett a mérkőzés állása.
A 83. percben Erdélyi Péter részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben, majd a 89. percben még Horváth Rudolf is elkönyvelhetett egy sárga lapot.
A Szomolya-Mezőnyárád felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 4-0 lett.