Vatta-BSC U19 - Mezőnagymihály bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. október 13. kedd, 07:12
2015. október 3-án szombaton a  Vatta-BSC ifjúsági csapata hazai környezetben lépett pályára. Ezúttal Mezőnagymihály csapatát fogadták, a találkozó 15 órakor vette kezdetét.
A nagymihályi  együttes 3 perc elteltével szerezte meg a vezetést, Fónagy Máté gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.
A bükkábrányiaknak nem sokkal később, a 7. percben sikerült kiegyenlíteniük, Vágó Zoltán találta 1-1-re változtatta az állást.
A 19. percben a vattaiak átvették a vezetést, Pontos Balázs talált be a nagymihályi kapuba, így 2-1 lett az eredmény.

A 23. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és mutatta fel a Komora Ákosnak szabálytalanságáért, majd a 44. percben Hágel Bence is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
Az első félidő 2-1-es hazai vezetés mellett ért véget.
A 49. percben a vendégeknek sikerült kiegyenlíteniük, Németh Márk gólja 2-2-re változtatta az eredményt.
A 73. percben Vágó Zoltán, valamint a reklamáló Papp Richárd is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A 75. percben Virág Zénó szabálytalanságát figyelmeztette sárga lappal a bíró.
A 78. percben pedig Németh Márk részesült sárga lapos figyelmeztetésben reklamálásáért.
A 81. percben megszületett a 3. vendég találat is, Papp Richárd lőtt gólt, így 3-2-re változott a mérkőzés állása.
A 87. percben a nagymihályiak kétgólosra növelték előnyüket,Fónagy Martin szerezte meg a követező találatot, így 4-2 lett a találkozó állása és ez maradt a végeredmény is.