Tiszalúc - Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. október 27. kedd, 07:59
Mezőnyárád felnőtt csapata a bajnokság soron következő mérkőzésén, 2015. október 18-án szombaton Tiszalúc otthonába utazott. A mérkőzés 14 óra 30 perckor kezdődött el.
A 8. percben a lúciak szerezték meg a vezetést, Mizser Ádám Mihály talált be a nyárádi kapuba, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 14. percben megszületett a 2. hazai találat is, Glonczi Krisztián lőtt gólt, így 2-0 lett az állás.
A 17. percben Tóth Tamás talált be a nyárádi kapuba, így 3-0 lett a mérkőzés eredménye.
Az első félidő háromgólos hazai vezetés mellett ért véget.

A 47. percben négygólosra nőtt a hazaiak előnye, Glonczi Zoltán lőtt gólt, így 4-0 lett az állás.
A 61. percben ismét tiszalúci gól született, Glonczi Zoltán újabb gólja révén 5-0-ra módosult az állás.
A 69. percben Glonczi Zoltán talált be harmadszor is a mezőnyárádi kapuba, így 6-0 lett az eredmény.
A 84. percben Glonczi István volt eredményes, találata révén 7-0-ra változott a mérkőzés állása és ez maradt a végeredmény is.