Tiszabábolna - Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. november 09. hétfő, 11:10
Mezőnyárád  felnőtt csapata a bajnokság  soron következő mérkőzésén 2015. október 31-én szombaton Tiszabábolna otthonába utazott. A mérkőzés 13 órakor kezdődött el.
A 26. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és mutatta fel Guti Dávidnak.
a 30. percben a bíró ismét a zsebébe nyúlt és mutatott fel sárga lapot ezúttal a bábolnai Szabó Lászlónak.
Az első félidőben egyik együttesnek sem sikerült betalálnia az ellenfele kapujába, így a 2. 45 percet egyenlő eséllyel, 0-0-s állás mellett kezdhették meg.

Az 59. percben a tiszabábolnaiaknak szerezték meg a vezetést, Korsós Lajos talált be a nyárádi kapuba, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 71. percben megszületett a 2. hazai találat, Bögre Dávid lőtt gólt, így 2-0 lett az állás.
A 90 perc alatt a nyárádiaknak egyetlen találatot sem sikerült szerezniük, így a  Tiszabábolna-Mezőnyárád felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 2-0 lett.