Mezőnyárád - Tiszabábolna bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. május 24. kedd, 01:00
2016. május 14-én szombaton Mezőnyárád felnőtt csapata hazai környezetben lépett pályára. Ezúttal Tiszabábolna csapatát fogadták. A találkozó 17 órakor vette kezdetét. A nyárádi együttes 4 perc elteltével szerezte meg a vezetést, Pásztor Levente gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.

A 15. percben a bábolnaiak kiegyenlítettek, Korsós Lajos gólja 1-1-re változtatta az állást.
A 21. percben
a vendégek át is vették a vezetést, Szalai János lőtt gólt, így 2-1 lett az állás a javukra.
A 23. percben
a bábolnaiak tovább növelték előnyüket, Szalai János talált be ismét a nyárádi kapuba, így 1-3-ra változott az eredmény.
A 41. percben Szalai János újabb gólt lőtt csapatának,amely találat által 1-4-re módosult a mérkőzés állása.
A 43. percben
a nyárádiak elkönyvelhették 2. találatukat, Hegyi Tamás révén 2-4- re módosult a találkozó állása, amely egyben a félidei eredmény is lett.
A 46. percben
újabb bábolnai gól született Balázs József szerzett gólt, így 2-5 lett az eredmény.
Az 50. percben
a nyárádiak szépíteni tudtak, Hegyi Tamás gólja 3-5-re módosította az állást.
Az 62. percben
azonban megszületett a hatodik vendég gól is, Turucz Gábor volt eredményes, amely által 3-6-ra változott a találkozó állása.
A 67. percben Német Róbert
megszerezte a mezőnyárádiak negyedik találat, így 4-6 lett az eredmény.
A 78. percben Nagy Gergő
is feliratkozott a góllövők névsorába, gólja által 5-6 lett az állás
A 78. percben Szalai János
megszerezte a mostani találkozón negyedik találatát is, amely csapata hezedik gólja volt.
A 81. percben
a mezőnyárádiak még egy találatot elkönyvelhettek, Nagy Gergő lőtt gólt, így 6-7 lett a találkozó állása.
A Mezőnyárád-Tiszabábolna bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 6-7 lett.