Vatta-BSC - Ónod ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. június 02. csütörtök, 01:00
A megyei II. osztály közép csoportjában szereplő BSC-Vatta ifjúsági csapata 2016. május 21-én szombaton hazai környezetben lépett pályára. Ónod együttese érkezett hozzájuk. A találkozó 15 órakor vette kezdetét. A 19. percben az ábrányiak szereztek vezetést, Prodan Márk gólja révén 1 gólos előnyre tettek szert.

A 24. percben két gólosra nőtt a hazaiak előnye, ismét Prodan Márk volt eredményes, így 2-0 lett az állás.
A 42. percben
az ónodiaknak sikerült szépíteniük, Horváth GÁbor volt eredményes, így 2-1-re változott az eredmény, amely a félidei eredmény is maradt.
A 47. percben
megszületett a harmadik hazai találat is, ezúttal is Prodan Márk lőtt gólt, így 3-1- re változott a találkozó állása.
Az 50. percben Vágó Zoltán
találat be az ónodi kapuba, gólja 4-1-re változtatta az eredményt.
Az 53. percben Tusay Ádám
is feliratkozott a góllövők névsorába, találata révén 5-1-re módosult az eredmény.
A 65. percben
az ónodiak szépíteni tudtak, Szalina Viktor lőtt gólt, így 5-2 lett az állás.
A 68. percben
pedig Horváth Tibor volt a vendégek részéről eredményes, a találkozó állása pedig 5-3-ra változott.
A 75. percben
a BSC-Vatta ifistái újabb gólnak örülhettek, ezúttal Póta László rezegtette meg góljával az ónodi hálót, így 6-3-ra változott az eredmény.
A 80. percben
a vatta BSC ifistái ismét találatot könyvelhettek el, Buzási Alex lőtt gólt, így 7-3 lett az állás.
A BSC-Vatta - Ónod ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 7-3 lett.