Vatta-BSC - Harsány ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. június 17. péntek, 01:00
A megyei II. osztály közép csoportjában szereplő BSC-Vatta ifjúsági csapata 2016. június 4-én szombaton hazai környezetben lépett pályára. Harsány együttese érkezett hozzájuk. A találkozó 15 órakor vette kezdetét. A 2. percben az ábrányiak szereztek vezetést,Oláh Tamás gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.

A 19. percben a vendégeknek sikerült kiegyenlíteniük, Rafael Krisztián gólja 1-1-re változtatta az állást.
Az első félidő 1-1-es állás mellett ért véget.
Az 57. percben az ábrányiak átvették a vezetést, Oláh Tamás lőtt gólt, így 2-1 lett az eredmény.
A 64. percben két gólosra nőtt a hazaiak előnye, Buzási Alex volt eredményes, így 3-1 lett az állás.
A 68. percben megszületett a negyedik hazai találat is, ezúttal Vágó Zotán lőtt gólt, így 4-1-re változott a találkozó állása.
A 75. percben Oláh Tamás talált be ismét a harsányi kapuba, gólja 5-1-re változtatta az eredményt.
A 77. percben Eszlári Dávid is feliratkozott a góllövők névsorába, találata révén 6-1-re módosult az eredmény.
A BSC-Vatta - Harsány ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 6-1 lett.