Mezőnyárád - Szomolya bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. szeptember 06. kedd, 01:00
Kezdetét vette a 2016/2017. évi Megyei IIi. osztályú labdarúgó bajnokság, amely első fordulójában, 2016. augusztus 27-én szombaton Mezőnyárád felnőtt csapata hazai környezetben lépett pályára. Szomolya együttesét fogadták. A találkozó 17 órakor vette kezdetét.

A 12. percben máris elővette a sárga lapját a játékvezető és mutatta fel a szomolyai Horváth Rolandnak.
Mezőnyárád együttese 17 perc elteltével szerezte meg a vezetést, Fekete Balázs gólja révén 1 gólos előnyre tettek szert.
A 45. percben két gólosra nőtt a nyárádiak előnye, Fekete Balázs újabb gólja révén 2-0 lett az állás.
A félidei pihenőre 2-0-ás állás mellett mehettek a csapatok-
A 2. játkrészben a csapatok felváltva alakítottak ki lehetőségeket.
A 84. percben a játékvezető büntetőrúgást ítélt a szomolyaiak. a 16-oson belül szabálytalankodó Simon Balázs pedig sárga lapos figyelmeztetésben részesült. A 11-est Bódi Richárd értékesítette, így 2-1 lett az állás.
A 90. percben Fekete Balázs talált be újra a szomolyai kapuba, így 3-1-re változott az eredmény.
A Mezőnyárád-Szomolya felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 3-1 lett.