Hejőszalonta - Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. szeptember 28. szerda, 01:00
2016. szeptember 17-én szombaton Mezőnyárád felnőtt csapata idegen környezetben lépett pályára. Ez alkalommal Hejőszalonta otthonába utaztak. A találkozó 16 órakor vette kezdetét.

Hejőszalonta együttese 12 perc elteltével szerezte meg a vezetést, Illés Zsolt gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.
A 35. percben elővette a sárga lapját a játékvezető és mutatta fel Guti Dávidnak.
Az első félidő egy gólos hazai előny mellett ért véget.
A 67. percben Varga Zsoltnak mutatott fel sárga lapot a játékvezető.
a 73. percben két gólosra nőtt a hazaiak előnye, Farkas Richárd gólja révén 2-0 lett az állás.
A 74. percben Német László is elkönyvelhetett egy sárga lapos bírói figyelmeztetést.
A 77. percben Farkas Richárd talált be újra a nyárádi kapuba, így 3-0-ra változott az eredmény.
A Hejőszalonta- Mezőnyárád felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 3-0 lett.