Bükkábrányi Bányász - Borsodivánka bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. november 01. kedd, 01:00
2016. október 22-én szombaton a Bükkábrány Bányász csapata hazai környezetben lépett pályára. Ezúttal Borsodivánka együttesét fogadták a Szép Pál Sporttelepen. A találkozó 14 óra 30 perckor vette kezdetét.

Az ábrányi együttes 20 perc elteltével szerezte meg a vezetést, Dongó Zoltán gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.
A 44. percben megszületett a 2. bükkábrányi találat is, Bodzán Krisztián lőtt gólt csapatának, így 2-0-ra változott a találkozó eredménye.
A 2. 45 perc két gólos bányász vezetés mellett kezdődött el.
A 60. percben Farkas Milán iratkozott fel a góllövők névsorába, találata révén 3-0-ra módosult a mérkőzés állása.
A 73. percben az ábrányiak elkönyvelhették negyedik találatukat is, a borsodivánkai Csató Sándor öngólja révén tettek szert a négy gólos előnyre.
A 75. percben a vendég borsodivánkaiak szépíteni tudtak, Tóth Richárd szerzett találatot. így 4-1-re módosult a találkozó eredménye.
A 87. percben még Török Nándor találat be az ábrányi kapuba, amely gól által 4-2 lett az állás.
A Bükkábrányi Bányász – Borsodivánka felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 4-2 lett.