Mezőkeresztes - Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. november 01. kedd, 01:00
2016. október 22-én szombaton Mezőnyárád csapata idegen környezetben lépett pályára. Ezúttal Mezőkeresztes együttese látta őket vendégül. A találkozó 14 óra 30 perckor vette kezdetét.

A mezőkeresztesi együttes 9 perc elteltével szerezte meg a vezetést, Berlák Adrián Dávid gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.
A 21. percben a játékvezető büntetőrúgást ítélt a nyárádiak javára. A 11-est Koza István értékesítette, így kiegyenlítettek a nyárádiak 1-1 lett az állás.
A 41. percben a játékvezető ismét büntetőrúgást ítélt, ezúttal a keresztesiek javára. A 11-est Kovács Péter értékesítette, így ismét átvették a vezetést a keresztesiek, 2-1-re változott az eredmény.
A 44. percben újabb keresztesi gól született, Berlák Adrián Dávid szerzett ismét találatot, így 3-1 lett az állás, amely egyben a félidei eredmény is maradt.
Az 56. percben a mezőkeresztesi csapat újabb találatot könyvelhetett el, ezúttal Zelei Bence volt eredményes, így 4-1 lett az állás.
A 70. percben Gál Dénesnek sikerült megrezegtetni a mezőnyárádi hálót, gólja 5-1-re változtatta az állást.
A 74. percben Zelei Bence újabb találata révén 6-1-re változott a mérkőzés eredménye.
A 76. percben Izsóf László is feliratkozott a góllövők névsorába, találata révén 7-1-re változott a találkozó állása.
A 82. percben Kovács Péter könyvelhetett el újabb találatot, így 8-1-re módosult a mérkőzés állása.
A 82. percben Berlák Adrián Dávid megszerezte a mostani találkozón harmadik találatát is, amely csapata kilencedik gólja volt, az eredmény, pedig 9-1-re változott.
A Mezőkeresztes-Mezőnyárád felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 9-1 lett.