Mezőcsát - A BSC U16-os csapatainak mérkőzései
2016. november 09. szerda, 01:00

2016. október 30-án vasárnap a Bükkábrányi Sport Club U16-os csapata idegen környezetben lépett pályára. Ezúttal Mezőcsát együttese fogadta őket. A találkozó 11 óra 30 perckor vette kezdetét.

A mezőcsáti együttes 8 perc elteltével szerezte meg a vezetést, Horváth Ádám gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.

Az első félidő hátra lévő részében az ábrányiak sorozatos támadásai az ellenfél kapujára nem jártak eredménnyel, így a 2. félidő 1 gólos mezőcsáti előny mellett ért véget.

A 2. játékrészből 5 perc telt el, amikor az ábrányiaknak sikerült kiegyenlíteniük, Mészáros Zoltán találata révén 1-1-re változott a találkozó állása.

A 89. percben megszületett az újabb ábrányi gól, Mészáros Zoltán szerzett ismét találatot, így 1-2 lett az eredmény.

A Mezőcsát-BSC U16-os labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 1-2 lett.