Bükkábrányi Bányász-Tibolddaróc edző mérkőzés
2017. március 14. kedd, 09:52

2017. február 25-én szombaton a Bükkábrányi Bányász felnőtt csapata felkészülési mérkőzést játszott Tibolddaróc együttesével.

Az első félidőből 5 perc telt csak el, amikor a daróciak megszerezték a vezetést, 1-0 lett az állás javukra.

A 20. percben megszületett a vendégek 2. találata is, 0-2 lett az eredmény.

A 24. percben az ábrányiaknak sikerült szépíteniük, 1-2-re módosult ezáltal a találkozó állása.

A 26. percben az ábrányiak kiegyenlítettek, 2-2re változott a mérkőzés eredménye.

A 27. percben azonban a daróciaknak sikerült ismét megszerezniük a vezetést, 3-2 lett az állás javukra.

A 33. percben két gólosra nőtt a két csapat közötti különbség, 4-2 lett az eredmény Tibolddaróc csapata javára.

A 40. percben megszületett az 5. vendég találat is, az eredmény pedig 2-5 lett. Az első félidő 5-2-es daróci vezetés mellett ért véget.

A 2. játékrészben az ábrányiaknak sikerült ismét megrezegtetni a daróciak hálóját, találatuk 3-5-re módosította az eredményt.

A 82. percben a daróciak könyvelhettek el újabb találatot, amely révén 6-3ra változott az állás javukra.

A találkozó vége előtt pár perccel az ábrányiak még egyszer betaláltak az ellenfelük kapujába, így az eredmény 4-6-ra változott, amely állás egyben a találkozó végeredménye is maradt.