Mezőkeresztes - Mezőnyárád edzőmeccs
2017. március 22. szerda, 09:33
2017. március 12-én, vasárnap Mezőnyárád csapata és Mezőkeresztes együttese edzőmérkőzést játszott.

A 26. percben a keresztesiek megszerezték első góljukat: Fekete Bence találata révén egy gólos előnyre tettek szert.

A 31. percben újabb keresztesi gól született. Zelei Bence gólja 0-2-re változtatta az állást, amely a félidei eredmény is maradt.

Az 52. percben Nagy Gergő nyárádi játékosnak sikerült szépítenie, 1-2 lett az eredmény.

Két perc elteltével a nyárádi csapatnak sikerült egyenlíteni. Tóth Péter találata 2-2-re változtatta az eredményt.

A 62. percben a keresztesiek újra megszerezték a vezetést Kis Pál Attila révén.

Újabb két perc elteltével a keresztesi együttes ismét gólt szerzett, Csibrik Tamás volt eredményes.

A 70. percben Csibrik Péter szerzett gólt újra, amellyel 2-5 re módosult az állás.

Öt perc elteltével Csibrik Tamás megszerezte a mérkőzésen 2. gólját, amely csapatának már a hatodikat jelentette.

A 79. percben a nyárádiaknak sikerült gólt szerezni Dányi Máté révén.

A 84. percben Csibrik Péter is megduplázta góljai számát, ezáltal 3-7-re módosult az eredmény.

A 88. percben Dányi Máté újabb gólt szerzett csapatának, ezzel a találattal 4-7-re módosult az állás, amely a végeredményt is jelentette.