Bükkábrányi SC - Hejőszalonta bajnoki mérkőzés
2017. április 06. csütörtök, 13:53

2017. április 2- án vasárnap a Bükkábrányi Sport klub felnőtt csapata hazai környezetben lépett pályára. Hejőszalonta látogatott a Szép Pál Sporttelepre. A mérkőzés 16:30 kor vette kezdetét.

A 9. percben a hazai csapat szerzett vezetést Oláh Péter gólja révén 1-0 lett az állás.
A 18. percben a hazaiak 2 gólosra növelték előnyüket. Nagy László gólja révén 2-0 lett az eredmény.
A 20. percben a hejőszalontai Balogh Máté szövegelését elégelte meg a játékvezető ezért sárgalapos figyelmeztetést kapott.
A 43. percben Buzási Alex is sárgalapos figyelmeztetésben részesült.
A hátralévő időben egyik csapatnak sem sikerült újabb találatot elérnie így 2-0 –ás hazai vezetéssel vonulhattak pihenőre a csapatok.

A 68. percben a bükkábrányi Oláh Tamás újabb találatot szerzett így 3-0 – ra módosult az eredmény.
A 71. percben a bükkábrányi Lakatos Giuseppe ráncigálta meg ellenfelét így sárga lapos figyelmeztetésben részesült. A vendég játékos ezt a szabálytalanságot zokon vette, felhördült ellenfelével szemben aki szintén sárgalapos figyelmeztetésben részesült, de ezt is sérelmezte a játékvezetőnél így újabb sárgalapot kapott ami már a pirosat jelentette, így idő előtt mehetett az öltözőbe.

A 73. percben a vendég Farkas Attila szabálytalanságát is sárgalappal jutalmazta a játékvezető.
5 perc elteltével Farkas Tamás újra szabálytalanul állította meg ellenfelét így megkapta a második sárgalapját ezért ő is idő előtt mehetett az öltözőbe.
A 86. percben az ábrányiak újabb gólt szereztek, Dudás Donát találata 4-0 ra módosította az eredményt.
A 88.percben Farkas Tamás szövegelését elégelte meg a játékvezető így ő is sárgalapos figyelmeztetésben részesült.

A Bükkábrány – Hejőszalonta bajnoki labdarúgó mérkőzésen több gól nem született, tehát a végeredmény 4-0 lett.