Bükkábrányi SC- Mezőnyárád bajnoki mérkőzés
2017. április 18. kedd, 14:58

2017. április 15-én, szombaton a Bükkábrányi SC felnőtt csapata hazai környezetben lépett pályára. Mezőnyárád együttese látogatott el a Szép Pál Sporttelepre. A mérkőzés 16:30–kor vette kezdetét.

A 6. percben a nyárádiak megszerezték a vezetést. Farkas Máté volt eredményes, így 0:1 lett az eredmény.
A 25. percben az ábrányiaknak sikerült kiegyenlíteniük. Tusay Ádám gólja révén 1:1 lett az eredmény.
A 40. percben az ábrányiak újra gólt szereztek: Vágó Zoltán találata révén 2:1 lett az állás.
A 44. percben Oláh Tamás reklamálását elégelte meg a játékvezető, így sárgalapos figyelmeztetésben részesült.
A hátralévő játék időben több gól nem született, így 2:1 –es ábrányi vezetéssel vonulhattak el pihenőre a csapatok.

A 66. percben Komora Ákos András buktatását sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
A 87. percben a nyárádi Guti Dávid lökése is sárgalapot érdemelt.
A második félidőben gól nem született, így a Bükkábrányi SC – Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 2:1 lett.