Tiszapalkonya - Mezőnyárád bajnoki mérkőzés
2017. május 03. szerda, 00:00

2017. április 29-én Mezőnyárád csapata Tiszapalkonyára látogatott el, a mérkőzés 17 órakor vette kezdetét. A 9. percben Tiszapalkonya megszerezte a vezetést: Kiss János volt eredményes. A 15. percben szintén Kiss János szerzett gólt csapatának, így 2-0 lett az állás.

A 27. percben Kiss János megszerezte a 3. gólját, így 3-0 lett az eredmény.

A 40. percben Nótár Emil visszarántása sárga lapot érdemelt. A maradék játék időben több gól nem született, így Tiszapalkonya három gólos előnnyel vonulhatott el pihenőre.

A 47. percben újabb tiszapalkonyai gól született, Nótár Emil találata révén 4-0 lett az eredmény.

Az 51. percben Nótár Emil újabb gólt szerzett, így 5-0 lett az állás.

A 73. percben Guti Dávid buktatása is sárga lapot érdemelt. A maradék játékidőben a nyárádiak próbálkozásai nem jártak sikerrel, így a Tiszapalkonya – Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 5-0 lett.