Bükkábrányi SC - Bükkábrányi Bányász bajnoki mérkőzés
2017. május 03. szerda, 00:00

2017. április 30-án, a bajnokság 14. fordulójában a két bükkábrányi csapat egymás ellen játszott bajnoki mérkőzést. A találkozó 17 órakor vette kezdetét a Szép Pál Sporttelepen.

A 7. percbe Sós Bence visszarántása sárga lapot érdemelt.

A 16. percben a BSC megszerezte a vezetést: Dudás Donát volt eredményes.

A 39. percben a Bányász csapata kiegyenlített, Cservák József találata révén 1-1 lett az eredmény.

A 43. percben szintén Bányász gól született, Pinezits Bálint volt eredményes.

A maradék játékidőben gól nem született, így 1-2-es Bányász vezetéssel vonulhattak el pihenőre a csapatok.

A 63. percben Dányi Máté lerántása is sárga lapot érdemelt.

A 72. percben a BSC–nek sikerült kiegyenlíteni, Vágó Zoltán gólja révén 2-2 lett az állás.

A 74. percben Kaló Gábor és Szemán Imre szövegelését unta meg a játékvezető, így sárga lapos figyelmeztetésben részesültek.

Két perc elteltével Cservák József szerzett gólt csapatának, így 2-3 lett az állás.

A 77. percben Cseh Gergely szövegelését is sárga lappal jutalmazta a játékvezető.

A 82. percben Komora Ákos András buktatása is sárga lapot érdemelt.

A 90. percben Lakatos Giuseppe szövegelését is megelégelte a játékvezető, így sárga lappal jutalmazta.

A maradék játékidőben több gól nem született, így a Bükkábrányi SC-Bükkábrányi Bányász bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 2-3 lett.