Tiszabábolna – Mezőnyárád labdarúgó mérkőzés
2017. május 09. kedd, 08:17

2017. május 6 –án szombaton Mezőnyárád együttese idegen környezetben lépett pályára. Tiszabábolnára látogattak el. A mérkőzés 17 órakor vette kezdetét.

Az 5. percben Tiszabábolna megszerezte a vezetést. Bajzáth Viktor volt eredményes.
A 29. percben Ágoston Csaba kezezése sárga lapot érdemelt.
A maradék játékidőben gól nem született így Tiszabábolna 1 gólos előnnyel vonulhatott el pihenőre.

Az 59. percben Bábolna megszerezte második gólját. Angyal Csaba volt eredményes.
A 63. percben Farkas Tibor szabájtalankodása sárga lapot érdemelt.
2 perc elteltével Koza István buktatását is sárga lappal jutalmazta játékvezető.
A 70. percben Korsós Lajos volt eredményes, így 3-0 lett az állás.
6 perc elteltével szintén Korsós Lajos szerzett gólt csapatának.
A 80. percben Csizmadia István volt eredményes. Találata révén 5-0 lett az eredmény.
2 perc elteltével Csizmadia István is megszerezte a mérkőzésen a második gólját, így 6-0 lett az állás.

A találkozó hátralévő idejében a Nyárádiaknak nem sikerült találatot elkönyvelniük, így a Tiszabábolna – Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 6 - 0 lett.