Hejőszalonta – Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés
2017. május 18. csütörtök, 11:53

2017. május 13-án szombaton Hejőszalonta hazai környezetben lépett pályára. Mezőkeresztes együttese látogatott el hozzájuk. A mérkőzés 17 órakor vette kezdetét.

A 14. percben Hejőszalonta 11-es rúgással megszerezte a vezetést. Balogh Péter Márk volt eredményes.
Egy perc elteltével keresztesieknek sikerült kiegyenlíteniük. Kovács Péter találata révén 1-1- lett az eredmény.
A 37. percben újabb keresztesi gól született. Csibrik Tamás volt eredményes.
A maradék játékidőben gól nem született így egy gólos hátránnyal vonulhattak el a szalontaiak pihenőre.

A 48. percben Csibrik Péter szerzett gólt csapatának. Találata révén 1-3 lett az eredmény.
Az 52. percben szalontának sikerült szépíteni, így 2-3 lett az állás.
Az 57. percben Varga Zsolt lökése sárga lapot érdemelt.
2 perc elteltével Farkas Mihály és Vaszilkó Péter lökdösődése is sárga lapot érdemelt.
Egy Perc elteltével Balog Péter Márk buktatását is sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
A 75. percben Páricsi Zsolt buktatása is sárga lapot érdemelt.
A 83. percben Ónodi László buktatását is sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
Egy perc elteltével Illés Zsolt is sárgalapot kapott buktatásért.
A 86. percben Szepesi Attila szabadrúgás megakadályozását is sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
A 88. percben Izsóf László szerzett gólt csapatának, így 2-4 lett az állás.

A maradék játékidőben gól nem született, így Hejőszalonta – Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 2- 4 lett.