BSC - Szomolya bajnoki labdarúgó mérkőzés
2017. május 18. csütörtök, 12:15

2017. május 14. szombaton a Bükkábrányi SC hazai környezetben lépett pályára. Szomolya látogatott el a Szép Pál Sporttelepre. A találkozó 17 órakor vette kezdetét.
Az 5. percben a szomolyaiak saját kapujukba találtak be, így az ábrányiak szerezték meg a vezetést.
A 11. percben Tusay Ádám volt eredményes. Találata révén 2-0 lett az eredmény.
A 17. percben szintén Tusay Ádám szerzett gólt csapatának.
A 26. percben a szomolyaiaknak sikerült szépíteniük. Murányi Csaba találata révén 3-1 lett az állás.

A maradék játékidőben gól nem született, így 2 gólos előnnyel vonulhattak el az ábrányiak pihenőre.

A 48. percben Tusay Ádám megszerezte a mérkőzésen 3. gólját, amely csapatának már a negyediket jelentette.
Az 57. percben Horváth Rudolf  buktatása sárga lapot érdemelt.
3 perc elteltével Vágó Zoltán volt eredményes. Találata révén 5-1 lett az eredmény.
A 72 percben Harázi Péter utánrúgását is sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
2 perc elteltével a szomolyaiak 11-es rúgást végezhettek el. A büntetőt Bódi Richárd értékesítette. Találata révén 5-2 lett az állás.
A 75. percben Herceg Szilveszter buktatása is sárga lapot érdemelt.
2 perc elteltével Dányi Máté lerántását is sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
A 85. percben újabb ábrányi gól született. Takács Marcell volt eredményes.

A maradék játékidőben több gól nem született, így a Bükkábrányi SC – Szomolya bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 6-2 lett.