Mezőnyárád-Mezőkeresztes bajnoki mérkőzés
2017. május 31. szerda, 13:14

2017. május 27–én szombaton Mezőnyárád hazai környezetben lépett pályára. Mezőkeresztes együttese látogatott el hozzájuk. A mérkőzés 17 órakor vette kezdetét.

A 6. percben Mezőkeresztes szerezte meg a vezetést. Csibrik Tamás volt eredményes.
A 33. percben Páricsi Zsolt buktatását sárga lappal jutalmazta játékvezető.
A maradék játékidőben több gól nem született így Mezőnyárád egy gólos hátránnyal vonulhatott el pihenőre.

A 46. percben Zelei Bence találata révén 0-2 lett az állás.
Az 52. percben a nyárdiaknak sikerült szépítenie. Koza István gólja révén 1-2 lett az eredmény.
3 perc elteltével szintén Zelei Bence volt eredményes.
A 73. percben Szepesi Attila gólja révén 1-4 lett az eredmény.

4 perc elteltével Kaló Tibor buktatása sárga lapot érdemelt.
A 81. percben a keresztesiek 11 es rúgást végezhettek el. A büntetőt Kovács Péter értékesítette. Szamkó Dezső reklamálását pedig sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
2 perc elteltével Guti Gergely buktatása is sárga lapot érdemelt.
A 87. percben Szepesi Attila volt eredményes. Találata révén 1-6 lett az állás.

A maradék játékidőben több gól nem született így a Mezőnyárád – Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1-6 lett.