Kisgyőr–Bükkábrányi Bányász edző mérkőzés
2017. augusztus 02. szerda, 13:26

A Bükkábrányi Bányász csapata 2017. július 30-án, vasárnap 17 órától idegen környezetben játszott felkészülési mérkőzést Kisgyőr csapata ellen. A csapatok 3X25 perces játékidőkben játszottak.

A kisgyőriek az első játékrész 22. percében büntető rúgást végezhettek el, így egy gólos előnyre tettek szert.
A második játékrész 7. percében sikerült máris két gólosra növelniük előnyüket újabb találatuk révén.
A 20. percben újabb kisgyőri gól született, így 3-0 lett az állás.
Az utolsó játékrész 6. percében a kisgyőriek megszerezték a 4. találatukat is, így 4-0-ra változott a találkozó állása.
9 perc elteltével már 5-0 volt a két csapat közötti gólkülönbség a kisgyőriek javára.
A 24. percben a kisgyőriek elkönyvelhették 6. góljukat is,6-0-ra módosítva ezáltal az eredményt.
Az ábrányiak hiába próbálkoztak nem sikerült találatot elkönyvelniük, így 6-0-ás vereséggel ért véget a mérkőzés.