Mályi-BSC U19-es mérkőzés
2017. szeptember 08. péntek, 12:31

2017. szeptember 2-án szombaton a Bükkábrányi SC ifjúsági csapata idegen környezetben lépett pályára. Mályiba látogattak el. A mérkőzés 14:00 kor vette kezdetét.

A 32. percben a mályiak szerezték meg a vezetést. Horváth Dominik Barnabás volt eredményes.
Egy perc elteltével Prodán Milán szövegelését elégelte meg a játékvezető, így sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A 43. percben Mold Márió talpalása is sárga lapot érdemelt.
Az első félidőben több gól nem született, így egy gólos mályi vezetéssel mehettek el pihenőre a csapatok.
A 47. percben Szamkó László találata révén sikerült az ábrányiaknak kiegyenlíteniük, így 1:1 lett az eredmény.
A 60. percben Herceg Szilveszter szerzett gólt csapatának.
A 89. percben Oláh Tamás volt eredményes. Találata révén 1:3 lett az eredmény, ami a végeredményt is jelentette.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.