Kisgyőr-Mezőkeresztes bajnoki mérkőzés

2017. szeptember 10-én vasárnap Mezőkeresztes csapata idegen környezetben lépett pályára. Kisgyőr csapata fogadta őket. A találkozó 16:30 kor vette kezdetét.

A 35. percben Szentpéteri Gábor Zsolt reklamálását elégelte meg a játékvezető, így sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
Az első félidőben gól nem született, így 0:0 ás döntetlennel mentek el pihenőre a csapatok.
A 66. percben Juhász Balázs szerzett gólt csapatának, találata révén 1:0 lett az állás.
A 77. Orogván Csaba buktatása sárga lapot érdemelt.
Egy perc elteltével Kovács Péter szerzett gólt csapatának, így a keresztesieknek sikerült kiegyenlíteni.
A 81. percben Fantóli Dániel is sárga lapot kapott buktatásért.
A 88. percben Lakatos Krisztián szerzett gólt csapatának. Találata révén 2:1 lett az eredmény.

A maradék játékidőben több gól nem született, így a Kisgyőr – Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 2:1 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.