Sajóörös-Mezőnyárád bajnoki mérkőzés
2017. szeptember 19. kedd, 15:15

2017. szeptember 16-án szombaton Mezőnyárád felnőtt csapata idegen környezetben lépett pályára. Sajóörösre látogattak el a 4. fordulóban. A találkozó 16 órakor vette kezdetét.

A 8. percben a sajóörösiek találtak be ellenfelük kapujába. Béres Zoltán volt eredményes.
Kettő perc elteltével szintén Béres Zoltán szerzett gólt csapatának. Találata révén 2:0 lett az állás.
A 20. percben Béres Zoltán megszerezte a harmadik gólját is.
Négy perc elteltével Kiss Imre volt eredményes. Gólja révén 4:0 lett az eredmény.
A 28. percben Pásztor Levente buktatását sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
A 37. percben Járai József lökése is sárga lapot ért.
Egy perc elteltével Koza István szövegelését elégelte meg a játékvezető, így sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A maradék játékidőben több gól nem született, így 4:0-ás sajóörösi vezetéssel mehettek el pihenőre a csapatok.

Az 57. percben Béres Zoltán megszerezte 4. gólját is, ami csapatának már az 5.-et jelentette.
Négy perc elteltével Varga Attila volt eredményes. Találata révén 6:0 lett az állás.

A maradék játékidőben több gól nem született, így a Sajóörös- Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 6:0 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.