Mezőnyárád-Borsodivánka bajnoki mérkőzés
2017. október 03. kedd, 08:50

2017. szeptember 23-án szombaton Mezőnyárád csapata hazai környezetben lépett pályára. Borsodivánka csapatát fogadták otthonukba az 5. fordulóban. A találkozó 16 órakor vette kezdetét.

A 9. percben Pásztor Levente szabálytalanul állította meg ellenfelét, így sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A 20. percben az Ivánkaiak szerezték meg a vezetést. Tóth Richárd volt eredményes.
A 22. percben Balog Krisztián szerzett gólt csapatának, találata révén 0-2 lett az eredmény.
4 perc elteltével újabb ivánkai gól született. Csató Sándor volt eredményes.
A 32. percben Gáspár Zoltán időhúzását sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
Egy perc elteltével Guti Dávid visszahúzása is sárga lapot ért.
A 42. percben Németh László buktatását is sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
2 perc elteltével Kertész Viktor is sárga lapot kapott visszahúzásért.
A maradék játékidőben több gól nem született, így 0-3-as ivánkai vezetéssel mehettek el pihenőre a csapatok.

Az 55. percben Csató Sándor kezezését is sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
A nyárádiak hiába próbálkoztak nem sikerült találatot elkönyvelniük, így a Mezőnyárád-Borsodivánka bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 0-3 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.