Mezőnyárád-Bükkábrányi Bányász bajnoki labdarúgó mérkőzés
2017. október 10. kedd, 08:54

2017. október 7-én szombaton Mezőnyárád felnőtt csapata hazai környezetben lépett pályára. A Bükkábrányi Bányász csapatát fogadták otthonukban. A találkozó 15 órakor vette kezdetét.
A 17. percben a vendégcsapat szerezte meg a vezetést. Gulya István volt eredményes.
Három perc elteltével Németh Róbert találata révén 1:1 lett az eredmény.
A 29. percben Gulya István szintén gólt szerzett csapatának.
A 43. percben Gulya István megszerezte harmadik gólját is. Találata révén 1:3 lett az állás.
A maradék játékidőben több gól nem született, 1:3-as bükkábrányi előnnyel mehettek el pihenőre a csapatok.

A 47. percben Koza István buktatása sárga lapot ért.
Egy perc elteltével Bereznay Ferenc is sárga lappot kapott visszahúzásért.
A 66. percben Hócza József szerzett gólt csapatának.
A 71. percben Szkalicki János buktatását is sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
A 81. percben Hócza József megszerezte második gólját is, amely csapatának már az ötödiket jelentette.
A maradék játékidőben több gól nem született, így a Mezőnyárád – Bükkábrányi Bányász bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1:5 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.