Mezőnyárád-Szomolya bajnoki mérkőzés
2017. október 18. szerda, 11:12

2017. október 14-én szombaton Mezőnyárád felnőtt csapata hazai környezetben lépett pályára. Szomolya együttese látogatott el hozzájuk. A találkozó 15 órakor vette kezdetét.

A 19. percben Harázi Péter kapott sárga lapot buktatásért.
A 27. percben Horváth Dániel buktatása piros lapot ért.
A 36. percben a nyárádiak 11-es rúgást végezhettek el. Koza István értékesítette.
Az első félidőben több gól nem született, így 1-0-ás nyárádi vezetéssel mehettek el pihenőre a csapatok.

Az 53. percben Koza István szerzett gólt csapatának. Találata révén 2-0 lett az állás.
A 65. percben Koza István kapott sárga lapot gáncsolásért.
Kettő perc elteltével Németh Róbert volt eredményes.
A 74. percben Váradi Benjámin találata révén a szomolyaiak szépítettek. 3-1 lett az eredmény.
Egy perc elteltével Koza István megszerezte második gólját, amely csapatának már a negyediket jelentette.
A 76. percben Dányi Máté találata révén 5-1 lett az eredmény.
A maradék játékidőben több gól nem született, így a Mezőnyárád- Szomolya bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 5-1 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.