Mezőkeresztes-Mezőcsát bajnoki mérkőzés
2017. október 18. szerda, 11:21

2017. október 14-én szombaton Mezőkeresztes felnőtt csapata hazai környezetben lépett pályára. Mezőcsát együttese látogatott el hozzájuk. A találkozó 15 órakor vette kezdetét.

Az első félidő utolsó percében  a csátiak szerezték meg a vezetést. Károlyi Róbert gólja révén 0-1 lett az állás, amely a félidei eredményt is jelentette.
A 48. percben Csibrik Péter talált be ellenfele kapujába.
Az 54. percben Bukta Bence gáncsolását sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
A 61. percben Zelei Bence szerzett gólt csapatának.
A 70. percben Vaszilkó Péter saját kapujába talált be, a csátiak újabb gólnak örülhettek, így döntetlen lett az állás.

A 78. percben Kovács Péter szerezett gólt csapatának. Találata révén 3-2 lett az eredmény.
Egy perc elteltével Hargitai Gábor buktatása sárga lapot ért.
A 79. percben Csetkó Bence is sárga lapot kapott.
A maradék játékidőben több gól nem született, így a Mezőkeresztes – Mezőcsát bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 3-2 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.