Tiszabábolna-Bükkábrányi Bányász bajnoki mérkőzés
2017. november 02. csütörtök, 12:59

2017. október 29-én vasárnap a Bükkábrányi Bányász csapata idegen környezetben lépett pályára. Tiszabábolnára látogattak el. A találkozó 13:30-kor vette kezdetét.
A 10. percben Ágoston Csaba buktatását sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
Egy perc elteltével az ábrányiak 11-es rúgást végezhettek el. Bodzán Krisztián értékesítette.
A 24. percben Hócza József talált be ellenfele kapujába. Gólja révén 0:2 lett az állás.
A 44. percben Farkas Tibor szerzett gólt csapatának.
Az első félidő utolsó percében Hócza József megszerezte második gólját amely csapatának már a harmadikat jelentette, így 1:3-as ábrányi vezetéssel mehettek el pihenőre a csapatok.

Az 51. percben Bodzán Krisztián is megszerezte második gólját.
A 66. percben Bajzáth Viktor is sárga lapot kapott buktatásért.
A 85. percben Korsós Lajos is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A maradék játékidőben több gól nem született, így a Tiszabábolna-Bükkábrányi Bányász bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1:4 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.