Mályi-Mezőnyárád bajnoki mérkőzés
2017. november 15. szerda, 15:54

2017. november 11-én Mezőnyárád csapata idegen környezetben lépett pályára. Mályi együttese volt az ellenfél. A találkozó 13 órakor vette kezdetét.

A 3. percben Almási József kapott sárga lapot buktatásért.
A 13. percben Lakatos Márió volt eredményes. Találata révén 1:0 lett az állás.
A 24. percben Dancs Norbert szerzett gólt csapatának.
A 30. percben a nyárádiak szépítettek. Szkaliczki János volt eredményes.
A maradék játékidőben több gól nem született, így 2:1-es mályi vezetéssel mehettek el pihenőre a csapatok.

A 47. percben Horváth Viktor talált be ellenfele kapujába. Gólja révén 3:1 lett az eredmény.
4 perc elteltével Dancs Norbert újabb gólt szerzett.
Az 55. percben Ruszó József kapott sárga lapot.
A 60. percben Durdon László Dávid volt eredményes. Találata révén 4:2 lett az állás.
3 perc elteltével szintén Dancs Norbert szerzett gólt csapatának.
A 65. percben a mályiak újabb gólnak örülhettek. Pandurics Péter volt eredményes.
A 80. percben Dancs Norbert megszerezte a mérkőzésen a negyedik gólját is amely csapatának már a hetediket jelentette.

A találkozón több gól nem született, így a Mályi – Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 7:2 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.