Mezőnyárád-Sajóörös bajnoki mérkőzés
2017. november 21. kedd, 13:35

2017. november 18-án szombaton Mezőnyárád csapata hazai pályán lépett pályára: Sajóörös együttesét fogadták otthonukban. A találkozó 13 órakor vette kezdetét.

A 4. percben a nyárádiak szerezték meg a vezetést. Durdon László Dávid volt eredményes. 3 perc elteltével Kiss Imre találata révén kiegyenlítettek a sajóörösiek.
A maradék játékidőben több gól nem született, így 1-1 es gólarányú döntetlennel mehettek el pihenőre a csapatok.

A 71. percben Guti Gergely szerzett gólt csapatának. Találata révén 2-1 lett az állás.
A 80. percben Durdon László Dávid megszerezte második gólját, amely csapatának már a harmadikat jelentette.

A maradék játékidőben több gól nem született, így a Mezőnyárád – Sajóörös bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 3-1 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.