Mezőkeresztes - Bőcs KSC kézilabda mérkőzés
2018. február 22. csütörtök, 12:22

Elkezdődött a 2018/2019. évi megyei kézilabda bajnokság tavaszi szezonja az NB II-es osztályban. Az Észak-Keleti csoportban az első fordulóban 2018. február 18-án, vasárnap Mezőkeresztes csapatát a Bőcs KSC fogadta otthonában. A találkozó 17 órakor vette kezdetét.
Az első félidőben a legelső találatot a bőcsi csapat érte el, csak utánuk sikerült a vendég csapatnak is gólt értékesíteni. Az első 30 percben jellemzően a két csapat felváltva szerzett gólokat, gyakran volt egyenlő az állás. A félidő végére egy gólos bőcsi vezetés mellett 12:11 lett az állás.

A második félidőt a vendég csapatnak sikerült jobban indítania. A félidő első felében mindkét csapat gólgyártásba kezdett. A bőcsi csapat próbált felzárkózni, de úgy tűnt, minden erőfeszítés ellenére sem tudják behozni lemaradásukat.
A félidő második felében ismét a keresztesi csapat bizonyult erősebbnek és tovább növelte előnyét. A végeredmény végül 23:25 lett a vendég csapat javára.
A hazai csapat edzője, Palatics Attila szakosztályvezető, értékelte a mérkőzést.

A bajnokság állásáról és a mérkőzésekről IDE KATTINVA olvashatnak bővebben.