Mezőkeresztes-Tiszakeszi bajnoki labdarúgó mérkőzés
2018. március 14. szerda, 13:32

Elkezdődött a 2018/2019. évi megyei labdarúgó bajnokság tavaszi szezonja a megyei II. osztályában. A Közép csoportban Mezőkeresztes felnőtt csapata az első fordulóban Tiszakeszi együttesét fogadta otthonában. A találkozó 14:30-kor vette kezdetét.
A 34. percben Vécsey  Sándor Márk kapott sárga lapot buktatásért. 4 perc elteltével M. Varga Csaba lerántása is sárga lapot ért. A 41. percben Molnár Krisztián lökését is sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
Az első félidőben gól nem született, így 0:0-ás döntetlennel mehettek el pihenőre a csapatok.
A 49. percben Bak Krisztián kapott sárga lapot lökésért. Az 55. percben Györki Bence József is sárga lapot kapott lökésért.

A 66. percben Nyeste János buktatását sárga lappal jutalmazta a játékvezető. A 70. percben Mezőkeresztes szerezte meg a vezetést. Izsóf László volt eredményes.
A 82. percben Csibrik Péter kapott sárga lapot buktatásért. Egy perc elteltével Nyeste János találata révén 1:1 lett az állás.
A maradék játékidőben több gól nem született, így 1:1-es döntetlennel ért véget a mérkőzés.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.