Borsodivánka - Mezőnyárád bajnoki mérkőzés
2018. március 22. csütörtök, 15:13

Elkezdődött a 2018/2019. évi megyei labdarúgó bajnokság tavaszi szezonja a megyei III. osztályában. A Déli csoportban Mezőnyárád csapata idegen környezetben lépett pályára az első fordulóban. A találkozó 15 órakor vette kezdetét Borsodivánkán március 17-én.

A borsodivánkaiak szerezték meg a vezetést a 7. percben.
A 16. percben Török Nándor szerzett gólt csapatának.
A 24. percben szintén Török Nándor volt eredményes. Találata révén 3:0 lett az eredmény.
A 33. percben Balog Ernő szerzett gólt csapatának.
Egy perc elteltével Török Nándor talált be ellenfele kapujába, így 5:0 lett az állás.
A maradék játékidőben több gól nem született, így 5:0-as ivánkai vezetés mellett mehettek el pihenőre a csapatok.

Az 50. percben Kovács Tamás megszerezte a második gólját is amely csapatának már a hatodikat jelentette.
3 perc elteltével a nyárádiaknak sikerült szépíteniük. Birinyi Ákos volt eredményes.
A 78. percben Török Nándor megszerezte a negyedik gólját is, amely csapatának már a hetediket jelentette.
Kettő perc elteltével Béres József Alex szerzett gólt csapatának. Találata révén 7:2 lett az eredmény.
A 83. percben Nagy Tamás talált be ellenfele kapujába.
Kettő perc elteltével Boldizsár János szerzett gólt csapatának.
A találkozón több gól nem született, így a Borsodivánka – Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 9-2 lett.

A Vásárosnamény – Mezőkereszetes kézilabda mérkőzés és a Nyékládháza – Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó találkozó a hóhelyzet miatt elmaradt.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.