Hejőszalonta - Bükkábrányi Bányász bajnoki mérkőzés
2018. március 22. csütörtök, 15:17

Elkezdődött a 2018/2019. évi megyei labdarúgó bajnokság tavaszi szezonja a megyei III. osztályában. A Déli csoportban a Bükkábrányi Bányász csapata idegen környezetben lépett pályára az első fordulóban. A találkozó 15 órakor vette kezdetét Hejőszalontán március 17-én.

A szalontaiak szerezték meg a vezetést a 15. percben. Farkas Mihály volt eredményes.
A 34. percben Pusoma István találata révén az ábrányiak kiegyenlítettek.
A félidő utolsó percében Dobi István sárga lapos figyelmeztetésben részesült gáncsolás miatt, majd 1:1 es döntetlennel mehettek el pihenőre a csapatok

A 60. percben Balogh Máté kapott sárga lapot lökdösődésért.
Egy perc elteltével Illés Zsolt kapott sárga lapot kezezésért.
A 68. percben Nagy László szövegelését elégelte meg a játékvezető, így sárga lapos figyelmeztetésben részesült ezt nem tudta tolerálni tovább folytatta így piros lapot kapott.
2 perc elteltével Pusoma István ismét gólt szerzett csapatának.
A maradék játékidőben több gól nem született, így a Hejőszalonta – Bükkábrányi Bányász bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1:2 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.