Sportsikerek a bükkábrányi iskolában
2013. március 01. péntek, 06:52
Mezőnagymihály ellen játszott a bükkábrányi iskola IV. korcsoportos (7-8. osztály) kézilabdás lányai városi elődöntőt 2013. február 27-én. Magabiztos győzelemmel kerekedtek felül a mezőnagymihályi lányok, ami nem csoda, hiszen a tavalyi országos döntős csapatból három lány is játszott.
Gratulálunk a továbbjutott mezőnagymihályi lányoknak és további sikereket kívánunk nekik!

2013. február 27-én a bükkábrányi iskola II. korcsoportos (3-4 osztály) focistái meghívást kaptak Mezőnagymihályra a Téli-kupára.
A kupán az ábrányi csapaton kívül még Mezőkeresztes, Mezőnagymihály, és Szentistván csapatai mérkőztek meg a díszes kupáért. A csapatok körmérkőzéssel döntötték el a helyezéseket. A bükkábrányi iskola tanulói remek szerepléssel mindenkit legyőzve magabiztosan nyerték meg a tornát.
A versenyen értékelték még a legjobb kapust, legtechnikásabb játékost, illetve a gólkirályt is egy-egy kupával.  Ezek közül a díjak közül is sikerült Csiba Kristófnak a gólkirályi címet elnyerni. A második Mezőkeresztes, harmadik Mezőnagymihály, negyedik Szentistván lett.