Sajósenye - Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés
2013. október 29. kedd, 16:48
2013. október 27-én, vasárnap a bajnokság soron következő fordulójában Mezőkeresztes felnőtt csapata idegenben, Sajósenye együttese ellen lépett pályára. A találkozó 13 óra 30 perc-kor vette kezdetét.
A 4. percben máris gól született a mérkőzésen, a sajósenyeiek szereztek vezetést Komjáti Gergő gólja révén.
A 24. percben vette elő a bíró először a mérkőzésen a sárga lapját és felmutatta Visegrádi Dá-nielnek, majd nem sokkal később, a 29. percben Zelei Bence szabálytalan megmozdulásáért szintén sárga lapos bírói figyelmeztetésben részesült.
Az első félidőben a keresztesieknek nem sikerült találatot elkönyvelniük, így a 2. játékrész 1-0-ás állás mellett kezdődött el.

Az 50. percben a keresztesieknek sikerült kiegyenlíteniük, Zelei Bence szerzett gólt csapatának, így 1-1 lett az állás.
Az 59. percben pedig át is vették a vezetést a keresztesiek, Tarnóczi András talált be a senyei kapuba, így 1-2-re változott a mérkőzés eredménye.
A 64. percben kétgólosra nőtt a keresztesiek előnye, Mészáros Barnabás találata 1-3-ra módosította a találkozó állását.
A 74. percben ismét gól született, megint a keresztesiek örülhettek, hiszen ezúttal Makó István lőtt gólt, amely találat által 1-4 lett az eredmény.
A 83. percben Kaló Gábor szabálytalankodott ellenfelével, így sárga lappal figyelmeztette a bíró.
A Sajósenye-Mezőkeresztes felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1-4 lett.