Mezőkeresztes - Sajósenye bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. május 12. hétfő, 07:37
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2014. május 10-én, szombaton hazai környezetben fogadta Sajósenye együttesét. A Mezőkeresztes-Sajósenye felnőtt labdarúgó mérkőzés 17 órakor vette kezdetét.
A 11. percben a vendégek megszerezték a vezetést, Verebély Richárd szerzett gólt csapatának, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 14. percben a keresztesieknek máris sikerült kiegyenlíteniük,
Tarnóczi András találata révén 1- l lett az állás.

A 16. percben azonban a senyeiek ismét átvették a vezetést, Gulyás Róbert szerzett találatot, így 1-2-re módosította az eredményt.
A 26. percben kétgólosra nőtt a két csapat közötti különbség, Janó Norbert gólja 1-3-ra változtatta az állát.
A 27. percben megszületett a 4. vendég találat is, ezúttal Komjáti Gergő volt eredményes, gólja révén 1-4 lett az eredmény.
A 38. percben Hankó Iván könyvelhetett el gólt, amely találat csapata 5. találata volt.
A 40. percben Komjáti Gergőnek sikerült ismét megrezegtetni a keresztesiek hálóját,így az eredmény 1-6-ra változott.
A 44. percben Hankó Iván volt ismét eredményes, így 7-1 lett az állás Sajósenye együttese javára, amely állás a félidei eredmény maradt.
A 70. percben Sugár Szabolcs iratkozott fel a góllövők névsorába és szerzett gólt, így 1-8-ra változott a találkozó állása.
Az 73. percben a keresztesieknek sikerült szépíteniük, Kalászi Milán találata révén 2-8-ra módosult az eredmény.
Az 81. percben Hankó Ivánnak sikerült ismét megrezegtetni a keresztesiek hálóját, így 2-9 lett az állás.
A 82. percben Kondor Norbert is betalált a senyei kapuba, így 3-9 lett a találkozó állása.
A 86. percben Komjáti Gergő a mostani találkozón megszerezte 3. gólját is, így az eredmény
3-10-re változott és végül ez maradt a végeredmény is.