Encs - Bükkábrány bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. április 07. kedd, 06:32
2015. április 4-én, szombaton a Bükkábrányi Sport Club felnőtt csapata idegen környezetben lépett pályára. Ezúttal Encs otthonába utaztak. A találkozó 16 óra 30 perckor vette kezdetét.
A 18. percben a bükkábrányiaknak sikerült előnyhöz jutniuk, Tóth Péter talált be az encsiek kapujába, 1-0 lett az állás javukra.
A 20. percben az encsieknek sikerült kiegyenlíteniük, Gregó Imre találata 1-1-re változtatta az eredményt.
A 24. percben pedig az encsiek máris megfordították az eredményt, Nagy Roland gólja révén 2-1 lett az állás javukra.

A 28. percben vette elő a bíró a mérkőzésen a sárga lapot és mutatta fel Kerényi Márknak reklamálásért, majd a 32. percben Kovács Ádám reklamálását is megelégelve neki is sárga lapot mutatott fel a bíró.
A 38. percben az ábrányiaknak sikerült kiegyenlíteniük, egy öngól révén 2-2 lett az eredmény.
A 45. percben Papp Tamás állította meg szabálytalanul ellenfelét a 16-oson belül, amiért a bíró sárga lapot mutatott fel neki és az ábrányiak javára büntetőt ítélt. A 11-est Szajkó Roland értékesítette, így 3-2 lett az eredmény Bükkábrány javára.

A 2.félidőben, az 55. percben az encseik ismét kiegyenlítettek, Nagy Roland gólja 3-3-ra változtatta az állást.
Az 57. percben Kádár Marcell szabálytalanságát figyelmeztette sárga lappal a játékvezető, majd 2 perccel később Czernai Gábor is hasonló figyelmeztetésben részesült.
A 68. percben Kecskés Tamás szabálytalan szerelését figyelmeztette sárga lappal a bíró.
A 72. percben pedig Tóth Balázs is elkönyvelhetett egy sárga lapos bírói figyelmeztetést.
A 84. percben Nagy Roland részesült még sárga lapos bírói figyelmeztetésben.
A 89. percben Fazekas Péter reklamálását megelégelve sárga lapot mutatott fel neki a bíró, de mivel a játékos folytatta tovább, a piros lap is előkerült és idő előtt küldte az öltözőbe a játékost. A bíró a lapot még el sem tette a zsebébe, amikor ismét felmutatta, ezúttal Tóth Péternek szintén reklamálásért, így ő is idő előtt hagyta el a pályát.
Az Encs- Bükkábrány felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 3-3 lett.