Mezőnyárád - Tiszabábolna labdarúgó edzőmérkőzés
2015. augusztus 11. kedd, 07:20
2015. augusztus 1-én Mezőnyárád és Tiszabábolna csapatai felkészülési mérkőzést játszottak Mezőnyárádon. A hőségre való tekintettel 3x30 perces játékidőben mérkőztek meg.
Az első harmadban a két csapat próbálkozásai a gólszerzésre nem jártak eredménnyel.
A 2. harmadban a mezőnyárádiak szereztek vezetést negyed óra elteltével, majd 2 perccel később a bábolnaiaknak sikerült kiegyenlíteniük.
A harmad végén a bábolnaiak még kétszer betaláltak a nyárádi kapuba, így előbb 1-2-re, majd 1-3-ra változott az állás.

A 3. harmadban a bábolnaiak 10 perc elteltével tovább növelték előnyüket, 1-4 lett az állás.
20 perc elteltével a nyárádiak szépítettek, 2-4-re változott a találkozó eredménye, azonban 2 perccel később Tiszabábolna együttese ismét gólt szerzett, így 2-5 lett az állás javukra és ez maradt a végeredmény is.