Bükkábrányi Bányász - Bükkszentkereszt bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. szeptember 08. kedd, 07:13
Elrajtolt a 2015/2016. évi megyei III. osztályú labdarúgó bajnokság. A Bükkábrányi Bányász felnőtt csapata az első fordulóban, 2015. augusztus 29-én 17 órai kezdettel hazai környezetben lépett pályára. Ezúttal Bükkszentkereszt együttesét fogadták.
A 2. percben a bükkábrányi együttesnek sikerült megszereznie az első találatot, Kovács Kristóf talált be a bükkszentkeresztiek kapujába, így máris 1:0 lett az állás.
A 23. percben Juhász Lászlónak sikerült gólt szereznie, ezzel 2:0-ra változott az állás a Bükkábrány javára.
Az első félidő vége előtt nem sokkal, Bükkszentkereszt részéről is született egy találat a 45. percben, amelyet Kiss Péter értékesített. Az állás így 2:1 lett.

A 2. félidőben kezdetek felgyorsulni az események a korábbihoz képest. A hazai csapat gólgyártásba kezdett. A 47. percben Kaló Tibor gólszerzésének köszönhetően már 3:1-re vezetett a hazai csapat.
A 48. percben Cseh Gergely szerzett hazai gólt.
Az 50. percben Kiss Tamás lőtt sikeresen kapura 5:1-re módosítva ezzel az állást.
A 65. percben Juhász László góljával ismét haza találat született, majd ezt követően a 67. percben Gaál Péter lőtt sikeresen kapura.
A 73. percben ismét ábrányi gól született, Gaál Péter gólja révén 8:1-re módosult az állás.
A 80. percben Cseh Gergely talált be ismét a bükkszentkereszti kapuba, így 9:1 lett az eredmény.
A 90. percben ismét Cseh Gergely volt eredményes, találata révén 10:1-re változott a mérkőzés állása és ez maradt a végeredmény is.